25 Mayıs 2012 Cuma

Catimini giyim kuşam açıldı sen ordamısın

Evet sevgili dinleyiciler dünyayı sarsan tasarımlarla her zaman kendine hayran bırakan sevilen okunulan yenilen giyilen kuşam dünyası Catimini kuşam açıldı. Türkiye'de ilk mağazasını açan Catimini çocuk giyimine 40 yıldır özel önem göstermektedir.
Başka işlerle uğraşmayan 40 yıldır emek verilen Catimini kalitesiyle modanın merkezi Paristen sonra şimdi Türkiye de bu kadar olmaz dedittiren çocukların sevgilisi Catimini kırmızısıyla siyahıyla tüm renkleriyle sevenleriyle buluşmaya devam ediyor. Trump Towers Alış veriş merkezine açılan Catiminiden bir kaç görüntü yayınlamak istiyorum seyirciler ağlamak istiyorum resmen ağlamak.
Sevilen tasarımlar sevilen renkler hepsi konsep olarak hazırlanmış 40 ANS yani 40. yılını Türkiye'de kutlamak isteyen herkesi Catimini Trump Towers'a bekliyor.  Catimini  ismiyle sevenlerinin gönlünü fetih eden çocuk giyim markası giyim dünyasını size kazandırıyor.http://www.kirikkalehaberleri.gen.tr/catimini-turkiyede/2722/ adresinden ulaşabilir İETT veya şehir dışından gelenler ayrıntılı bilgi alabilirler. Ben bu haberi duyunca dayanamadım siz değerli milyon okurlarıma söylemek istedim teşekkürler sizlere teşekkürler Catiminiye.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder